Wszystkie balustrady z Lacobel.net są obrabiane maszynowo i hartowane zgodnie z najwyższymi standardami, aby zapewnić długą żywotność i odporność, będą odporne na uderzenia i nie ulegną degradacji z upływem czasu.

Dodają pięknego wyglądu do każdego obszaru, który wymaga balustrady lub bariery. Dzięki zastosowaniu szkła zamiast typowych szyn lub słupków uzyskuje się czysty, wyraźny widok przy minimalnej ingerencji strukturalnej. Zarówno w domu, jak i w firmie dodanie balustrady będzie dobrze wyglądać i pasować do wielu przestrzeni.

Szklane balustrady i szklane balkony dopasowujemy indywidualnie do Twojej indywidualnej sytuacji budowlanej. Zapewniają czysty, wyraźny widok z minimalną ingerencją strukturalną.


Szklane balustrady
bezpieczeństwo wysoka jakość

W Lacobel.net oferujemy szeroki wybór balustrad ze szkła hartowanego. Nasze wysokiej jakości certyfikowane szkło pozyskiwane w sposób odpowiedzialny jest dostępne w dowolnym kształcie i rozmiarze, dzięki czemu idealnie nadaje się do projektów na zamówienie.

Ten nowoczesny dodatek do budynków mieszkalnych lub komercyjnych może dodać światła i przestrzeni do każdej klatki schodowej lub podestu. Szkło balustradowe jest nie tylko bezpieczne i praktyczne, ale również świetnie wygląda!

Zastosowanie balustrad szklanych


Balustrady najczęściej stosowane są do schodów, tarasów i balkonów, do basenów

Wokół miejsc do siedzenia na zewnątrz i balustrad zewnętrznych.

Często stosuje się je w miejsce balustrad na schodach i strychu, czy podestach.

Są również używane na zewnątrz domu lub firmy jako elegancka ściana balkonowa, która nie tylko fantastycznie wygląda, ale zapewnia najlepszy dostępny widok.

Zalety balustrad szklanych


Każdy obiekt, na którym są zamontowane, wyróżnia się efektownym designem

Szeroka gama produktów – do wyboru szkło (hartowane lub laminowane), a także rodzaj powierzchni – matowe lub błyszczące

Szerokie zastosowanie – wewnątrz i na zewnątrz

Produkt spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa. Łatwa konserwacja


Masz jakieś pytania? Potrzebujesz szklanych balustrad lub innych produktów z naszej oferty?

Chcesz umówić się na pomiar lub zapytać o wycenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji


Nasze realizacje

Translate »