Panele lakierowane kolorowe lacobel.net Możemy wykonać panele szklane kolorowe w dowolnym odcieniu w dowolnym kolorze spośród całej palety RAL lub NCS.
Możesz wybierać z naszej szerokiej gamy popularnych kolorów lub możemy dopasować kolorystykę do farb lub przedmiotów (zasłony lub rolety, szafki kuchenne lub blat, ściana dekoracyjna lub tapeta itp.).

Powłoki zwrotne są wykonane z hartowanego szkła o grubości 4, 6, 8, 10 mm, które jest odporne na uderzenia i ciepło do 400 ° C.

Panele lakierowane kolorowe zwykłe są jedną z najbardziej pożądanych alternatyw dla starych płytek.
W przeciwieństwie do płytek, panele szklane nie mają spoinowania i mają minimalne linie łączenia przez co nie zbiera się w nich kurz i brud.

Chcesz zwiększyć poziom światła w swojej kuchni? Lub sprawić, by Twoja łazienka wydawała się większa? Czy chciałbyś zwrócić uwagę na określone obszary, czy odwrócić uwagę? Wybór paneli LACOBEL.net może zrobić te rzeczy.


Czyste, trwałe piękno

Szkło nadaje piękny połysk w dowolnym kolorze i zachowuje nieskazitelne, trwałe wykończenie – nawet w trudnych warunkach. Wybór naszych wysokiej jakości lakierowanych paneli ze szkła hartowanego ma również zalety łatwego czyszczenia, powierzchni antybakteryjnej i nie blaknącego wykończenia.

Lekkość i elegancja

Nasze pięknie lakierowane panele wykonane ze szkła, to optymalne rozwiązanie dla wykończeń Twoich pomieszczeń. Panele zachwycają niezwykłym wyglądem i wyjątkową funkcjonalnością.
Szklane panele są stylowe i super higieniczne, ponieważ nie plamią, nie absorbują ani nie przenoszą zarazków.

Wysokiej jakości szkło hartowane

Szukasz solidnego i wytrzymałego szkła do zainstalowania w swojej przestrzeni? W takim razie szkło hartowane to najlepsza opcja dla Ciebie. Nie tylko dodaje bezpieczeństwa i wartości Twojej przestrzeni, ale także uwydatnia jej piękno.


Masz jakieś pytania? Potrzebujesz paneli szklanych lub innych produktów z naszej oferty?

Chcesz umówić się na pomiar lub zapytać o wycenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Translate »