Przeszklenia, szklane ścianki działowe to niedrogie rozwiązanie do podziału przestrzeni. Przezroczystość szklanych paneli przepuszcza promienie światła, rozjaśniając przestrzeń mieszkalną, biurową czy handlową i tworząc odświeżone, przestronne środowisko.

Szkło hartowane zapewnia lekkie i nowoczesne rozwiązanie dla ścianek działowych. Dlatego szklane ścianki działowe, przeszklenia dają poczucie dodatkowej przestrzeni w przeciwieństwie do pełnych ścian.

Lacobel.net zapewnia wysokiej jakości wewnętrzne szklane ścianki działowe, które można dostosować do stylu i wielkości Twojego biura lub domu.

Aby uzyskać ekonomiczne rozwiązanie, rozważ nasze szklane ścianki działowe i przeszklenia.
Pomożemy Ci zaoszczędzić energię i pieniądze


Światło i przestrzeń

Jeśli szukasz wyjątkowego sposobu na dodanie wymiaru i elegancji do swojego wnętrza, rozważ zastosowanie przeszkleń. Szkło może służyć do oświetlania i otwierania przestrzeni, a także do dodania sensacyjnego elementu do wystroju wnętrza. Projekt i układ szklanych ścian daje modną iluzję w pomieszczeniu, nie zmniejszając ani nie zmniejszając przestrzeni życiowej.
Szklane ściany wewnętrzne to doskonałe rozwiązanie dla małych przestrzeni, w których przestrzeń życiową trzeba podzielić fizycznie, ale nie wizualnie. Tchną więcej życia w wystrój Twojego wnętrza, a także otwierają i rozświetlają mniejsze lub ciemniejsze przestrzenie.

Przeszklenia w biurze

Nowoczesne, eleganckie i wspaniałe systemy szklanych ścianek działowych optymalizują przestrzeń. Korzystaj z naturalnego światła dziennego i twórz zdrowe środowisko pracy, które poprawi produktywność i pewność siebie pracowników.
Ponadto ścianki działowe ze szkła hartowanego mogą zapewnić prywatność w biurze, zarówno podczas spotkań, jak i ogólnego użytku. Jeśli potrzebujesz czegoś bardziej wytrzymałego i odpornego na uderzenia, możesz skorzystać z jednej z naszych przegród ze szkła hartowanego!

Przeszklenia w domu

Zastosowanie wewnętrznych szklanych ścian w domu to wspaniały sposób, aby przestrzeń życiowa była jasna, otwarta i nowoczesna. Szklane ściany zajmują mniej miejsca niż standardowe ściany i mogą natychmiast sprawić, że obszar będzie wyglądał na większy. Ponadto możliwe są różne style, ponieważ wewnętrzne ściany szklane mogą być obramowane lub bezramowe i mogą być zbudowane z wielu różnych rodzajów szkła. Jest wiele miejsc, w których zamiast tradycyjnej ściany nienośnej w domu można zastosować szklaną ściankę działową.

ZALETY PRZESZKLEŃ

Ekologiczne: szklane ścianki działowe, przeszklenia są nie tylko stylowe, wszechstronne i piękne; pozwalają także projektantom tworzyć odważne, jasne i przyjazne dla środowiska domy, które odzwierciedlają współczesne trendy architektoniczne i styl życia.

Otwarte przestrzenie: szklane ścianki działowe, przeszklenia mogą otwierać małe domy, które są podzielone na przegródki, sprawiając, że pokoje wyglądają i wydają się bardziej przestronne i większe.

Funkcja przejściowa: Tworząc domy na planie otwartym, projektanci stają przed jednym wyzwaniem: jak oddzielić różne przestrzenie funkcjonalne bez odbierania urokowi otwartego projektu? Tutaj przydają się szklane ściany – pomagają stworzyć barierę przejściową między sypialnią, jadalnią, salonem czy kuchnią. Rezultatem jest niezły widok bez uszczerbku dla otwartości planu piętra.

Masz jakieś pytania? Potrzebujesz przeszkleń, szklanych ścianek działowych lub innych produktów z naszej oferty?

Chcesz umówić się na pomiar lub zapytać o wycenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Translate »