Eleganckie, trwałe i łatwe do czyszczenia, szklane kabiny prysznicowe to ponadczasowe rozwiązanie dla Twojej łazienki. Oferując szeroką gamę kolorów, faktur i wzorów, możemy stworzyć rozwiązanie szklane pasujące do każdego układu łazienki lub stylu.

W ostatnich latach możliwości twórcze w projektowaniu łazienek wzrosły ogromnie. Prawie wszystkie materiały i życzenia są dziś możliwe. To, co wczoraj było mokrym pokojem, dziś stało się oazą dobrego samopoczucia dla całej rodziny.

Zalety całkowicie przeszklonej kabiny prysznicowej z prawdziwego szkła i bezpiecznego szkła są oczywiste. Szkło jest przezroczyste, nowoczesne i eleganckie. Szklana kabina prysznicowa jest łatwa do czyszczenia.

Twój wymarzony prysznic ze szkła: dobre przygotowanie i fachowe doradztwo
Przezroczyste, szyte na miarę dzieło do Twojej łazienki


Standardowe i nietypowe szklane kabiny prysznicowe

Bez względu na to, czy chodzi o kabinę prysznicową dla osób niepełnosprawnych, klasyczne prysznice z brodzikami czy wanny – w Agencji Royal wybierzesz z szerokiej gamy wariant prysznica szklanego pasujący do Twojej przestrzeni (prysznic wnękowy, narożny, ścienny, wanny)

Klasa i styl

Szukasz wymyślnych ulepszeń łazienki? Instalacja kabiny prysznicowej to najlepszy sposób na bezproblemowe dodanie klasy i stylu do łazienki. Nasze szklane parawany prysznicowe mogą uczynić Twoją łazienkę znacznie bardziej luksusową, co jest idealnym dodatkiem, jeśli chcesz, aby Twoja nieruchomość była bardziej dekoracyjna i stylowa.

Mądra inwestycja

Wybór kabiny prysznicowej na zamówienie z Lacobel.net, to mądra inwestycja. Nie tylko zyskujesz dzięki dekoracyjnemu wykończeniu, które zapewnia, ale również szklana ścianka prysznicowa została zaprojektowana tak, aby zapewnić solidną osłonę chroniącą całą łazienkę przed zalaniem. Oprócz tego kabin prysznicowa wykonana na zamówienie będzie opłacalna, co pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze na przyszłe inwestycje.


Masz jakieś pytania? Potrzebujesz kabiny prysznicowej lub innych produktów z naszej oferty?

Chcesz umówić się na pomiar lub zapytać o wycenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Translate »