LACOBEL to bezbarwne szkło float pokryte z jednej strony wysokiej jakości farbą. Dostępna w 20 modnych kolorach gama błyszczących lakierowanych szkła Lacobel obejmuje atrakcyjną paletę współczesnych kolorów w tym 8 matowych i 2 lustrzane.
Szkło LACOBEL to obecnie najbardziej popularne szkło dekoracyjne wykorzystywane głownie w kuchni ale także łazienkach i innych pomieszczeniach
LACOBEL z powodzeniem stosujemy także do mebli lub jako dodatek do frontów mebli.

Nasze specjalnie zaprojektowane panele szklane są wyjątkowe i absolutnie oszałamiające. Twoje wnętrza będą jak żadne inne


Zastosowanie szkła LACOBEL

LACOBEL posiada warstwę lakieru z tyłu szkła. Chroni to przed wszelkimi uszkodzeniami i utrzymuje kolor i połysk szkła w doskonałym kształcie. Szkło LACOBEL może być używane tylko do zastosowań wewnętrznych: meble, okładziny ścienne lub nawet jako tablica do pisania. Powłoka malarska jest odporna na wilgoć.
LACOBEL znakomicie współgra z innymi materiałami, m.in. drewnem, stalą, kamieniem.

ZALETY SZKŁA LACOBEL

Trwały materiał: tylna szyba z warstwą lakieru zawsze przylega do pokrywanej powierzchni. Umiejscowienie go w ten sposób zachowuje również kolor i wygląd szkła.

Wysokiej jakości wykończenie: proces produkcji gwarantuje jednolite wykończenie oraz doskonałe przyleganie wysokiej jakości lakieru nakładanego na tylną powierzchnię szkła.

Może zostać wzmocnione folią SAFE+, by zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo w przypadku rozbicia szkła.

Wszystkie stosowane lakiery Lacobel są przyjazne dla środowiska: nie mają wpływu na jakość powietrza w pomieszczeniu. Charakteryzują się bardzo niskim poziomem emisji lotnych związków organicznych i formaldehydu.

Dostępne w 20 standardowych kolorach 8 matowych i 2 lustrzane.

Gładki, jednolity i błyszczący wygląd, ułatwiający montaż i konserwację.

Masz jakieś pytania? Potrzebujesz paneli szklanych lub innych produktów z naszej oferty?

Chcesz umówić się na pomiar lub zapytać o wycenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Translate »