Oferujemy panele szklane ze szkła hartowanego w prawie każdym kolorze. Oferujemy kompletną usługę od pomocy w wyborze wzoru lub koloru po dostawę i instalację dla indywidualnych, kontraktowych lub komercyjnych projektów wystroju wnętrz.

Myślisz, że szkło jest szare i kruche? Ależ stąd! Panele szklane do Twojego domu lub biura stanowią wyjątkowy, trwały i łatwy do czyszczenia akcent. Możesz zaprojektować własną okładzinę ścienną zgodnie z własnymi życzeniami: od zwykłego szkła po stylowe motywy po ulubione zdjęcie – możesz wyrazić swój indywidualny styl wyposażenia.

Inną opcją w porównaniu z płytkami, granitami, farbami lub laminatami jest szkło/ panele szklane, które nie wymaga konserwacji.

pomiar

projekt

Robimy pomiary
wykonujemy projekt i wizualizacje

transport

montaż

Przyjeżdżamy na montaż
w dogodnym dla Ciebie terminie

wysoka

jakość

Oferujemy najwyższej
jakości materiały i wykonanie

wzory

i kolory

Posiadamy miliony wzorów
i pomysłów, które polubisz

Panele z nadrukiem

Panele lakierowane

Panele LACOBEL

Dla zapewnienia odpowiedniej trwałości i wytrzymałości używamy najlepszej jakości szkła hartowanego i niehartowanegoNA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

W Lacobel.net dostarczamy i dopasowujemy dowolne szkło na zamówienie według specyfikacji, kształtu, wykończenia i koloru naszych klientów: wyobrażacie sobie to, a my pomożemy to urzeczywistnić.

CZYSTOŚĆ I ESTETYKA

Szkło jest bardziej higieniczne niż typowe płytki ceramiczne. Nie ma spoin, dzięki czemu brud nie ma możliwości osiadania. Szkło można wyczyścić w mgnieniu oka i nie pochłania zapachów.

NIEPOWTARZALNY CHARAKTER

Panele szklane można instalować w dowolnym miejscu, nasi wyspecjalizowani monterzy mają doświadczenie w realizacji wszelkich wymagań klienta. Szkło to nowoczesne i indywidualne umeblowanie z nieograniczonymi możliwościami.

PO PROSTU POKOCHASZ

Często to wykończenie tworzy pomieszczenie, dlatego kładziemy duży nacisk na panele szklane Lacobel.net, które są zarówno dekoracyjne, jak i funkcjonalne. Kolorowe szkło zapewnia duży zakres i wszechstronność wystroju wnętrza.


Masz jakieś pytania? Potrzebujesz paneli szklanych lub innych produktów z naszej oferty?

Chcesz umówić się na pomiar lub zapytać o wycenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Translate »