Stwórz coś naprawdę specjalnego i wyjątkowego dzięki projektom szkła drukowanego w swoim domu, przestrzeni biurowej, restauracji lub lokalu handlowym.
Możliwości są nieograniczone. Duże, rozległe wzory fal, panoramy miasta, ulubione jedzenie i napoje, zwierzęta, portrety rodzinne, wzory geometryczne, subtelne efekty lub duże, odważne elementy. Kolorowe lub monochromatyczne. Wszystko jest możliwe

Panele kuchenne wykonane ze szkła z nadrukiem, to sterylna alternatywa premium dla płytek i paneli kuchennych z aluminium i drewna. Nie ma ograniczeń co do Twojej kreatywności, aby jak najlepiej wykorzystać swoją wymarzoną kuchnię.

Dzięki Agencji Royal możesz tworzyć trwałe, łatwe do czyszczenia przestrzenie, które wyglądają jak dzieło sztuki. Możemy wydrukować dowolny wzór lub obraz na tylnej stronie hartowanego, żaroodpornego szkła.


Ogranicza Cię tylko wyobraźnia

W LACOBEL.net jesteśmy w stanie zaoferować najwyższej jakości panele szklane z nadrukiem. Możemy zaoferować Ci całkowicie unikalną szklaną osłonę stworzoną na podstawie Twojego zdjęcia lub obrazu. Efekt drukowania obrazów z tyłu szyby jest oszałamiający i należy go zobaczyć, aby naprawdę go docenić. Jest dostępny do paneli ściennych do kuchni i pryszniców, a nawet jako dekoracyjny wyświetlacz ścienny.

Nowoczesna technologia

Stosujemy specjalistyczne podkłady i nowoczesną technologię druku, łączymy wysokiej jakości atrament bezpośrednio ze szkłem i zamykamy go za pomocą naszego sprawdzonego systemu powlekania. Nasze drukowane obrazy drukowane na szkle są odporne na rozwarstwienie i blaknięcie we wszystkich zastosowaniach domowych i komercyjnych.

Korzyści:


Designerskie akcenty optyczne we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych i komercyjnych

Nadruk dowolnego obraz o wysokiej rozdzielczości

Niewysokie koszty produkcji i montażu

Nasi specjaliści pomogą w wyborze optymalnego rozwiązania

Funkcje:


Zmierzone i zainstalowane przez doświadczonych monterów w kuchniach szklanych

Doskonałej jakości materiały

Idealnie dopasowane do Twojego gustu i pomieszczeń

Niestandardowe kaształty i wzory


Masz jakieś pytania? Potrzebujesz szkła z nadrukiem lub innych produktów z naszej oferty?

Chcesz umówić się na pomiar lub zapytać o wycenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Translate »