Możemy pomóc Ci wnieść światło i kolor do Twojego domu lub biura, wykonując uderzające i żywe kolorowe wykończenia ścian ze szkła. Dopasowujemy do Twojego wyboru koloru, odcienia lub odcienia i dodajemy wycięcia, obróbkę krawędzi i opcje mocowania. Nasze czyste, gładkie ściany szklane są łatwe w utrzymaniu i profesjonalnie zainstalowane przez nasz zespół ekspertów. Dostępne są również wykończenia ścian ze szkła z nadrukiem, wykonane zgodnie z Twoimi wymaganiami. Wszystkie szklane ściany są projektowane i produkowane zgodnie z najwyższymi standardami oraz są testowane pod kątem zgodności z odpowiednimi normami europejskimi. Cena, jakość i bezpieczeństwo to nasze główne cele.

Doskonałe właściwości kolorowych okładzin ściennych , sprawią powierzchnię ściany łatwą w utrzymaniu i wytrzymałą. Sprawdzą się z zastosowaniu do wnętrz mieszkalnych jak i komercyjnych.


Szkło na ścianach

Szkło montowane na ścianach oferuje szereg korzyści:

W porównaniu z płytkami, granitami, farbami lub laminatami jest szkło/ panele szklane, nie wymaga konserwacji.

Szkło jest odporne na plamy, a panele szklane zapewniają gładkie powierzchnie, które są łatwe do czyszczenia i dezynfekcji.

Panele szklane można można dostosować do wielu różnych przestrzeni i pomysłów projektowych.

Przesłaniające lub nieprzezroczyste szkło może być również użyte do stworzenia wyjątkowej ściany działowej, która zapewnia prywatność lub maskuje mniej atrakcyjne cechy pomieszczenia.

Szkło z nadrukiem

Zadrukowane panele szklane, odzwierciedlają osobisty styl naszych klientów. Są bardzo trwałe i wytrzymają lata użytkowania. Zawsze upewniamy się, że szkło jest idealnie nadrukowane i dopasowane, aby uzyskać naprawdę oszałamiający efekt.
Efekt końcowy w postaci nadrukowanej osłony może zapewnić przyjemną, subtelną integrację z projektem kuchni lub łazienki, lub też funkcję wywołującą prawdziwe wow. Możliwości twórcze są nieograniczone.
Zadrukowana szklana osłona rozjaśni Twoje miejsce do życia lub pracy.

WYKORZYSTANIE SZKLANYCH OKŁADZIN ŚCIENNYCH

Na ścianach

Na dłuższą metę ściany, ulegają dużemu zużyciu, zabierając cały kurz. Szklane okładziny ścienne ułatwiają zachowanie wyglądu ścian i zapewniają, że nie niszczą się one z upływem czasu. Są to czyste rozwiązania ścienne, które zapewniają oddychalność ścian. Szczególnie odpowiednie w obszarach wilgotnych, zwłaszcza w ośrodkach spa i rekreacyjnych, szklane okładziny ścienne mogą być montowane w komercyjnych recepcjach, restauracjach, kuchniach, łazienkach lub po prostu w celu uzyskania nowoczesnej i kolorowej przestrzeni.

Przeszklenia

Dzięki przeszkleniom stworzysz przepełnione światłem pomieszczenia. Niezależnie od tego, czy jest to gabinet, czy sypialnia: szklane ścianki działowe sprawiają, że przestrzeń jest przestronna i wygodna, zapewniają przejrzystość i intensywność światła. Również w budynkach biurowych i handlowych jako wydzielenie sal konferencyjnych. W holu hotelowym lub w strefie wejściowej urzędu elementy w całości przeszklone mogą podnieść podstawowy nastrój pomieszczenia i dosłownie stworzyć przyjazną przejrzystość.

Panele szklane

Panele szklane są łatwiejsze do czyszczenia niż płytki ze względu na ich gładką, bezszwową powierzchnię, a także są odporne na ciepło, a jednocześnie wystarczająco wytrzymałe, aby dobrze wyglądać nawet w niespokojne dni w kuchni czy łazience. Panele szklane można zaprojektować indywidualnie według własnych pomysłów. Ich wyjątkowy charakter sprawia, że ta praktyczna ochrona ścian to o wiele więcej, to przedmiot designerski, który wzbogaci Twoje przestrzenie o wyjątkową atrakcję.


Masz jakieś pytania? Potrzebujesz szklanych wynończeń na ściany lub innych produktów z naszej oferty?

Chcesz umówić się na pomiar lub zapytać o wycenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Translate »