W AGENCJI ROYAL oferujemy wysokiej jakości szklane drzwi bezramowe. Zwykłe drzwi wykonane z drewna zawsze mają coś, co je oddziela. Oddzielają od siebie dwa obszary, z których każdy ma ograniczenia. Z eleganckimi szklanymi drzwiami, przesuwanymi szklanymi drzwiami jest zupełnie inaczej: nagle Twoje pomieszczenie zyskuje na przestronności i przestrzeni. Obszerne pomieszczenia zyskują jeszcze większą perspektywę dzięki całkowicie szklanym drzwiom – a małe pokoje wydają się większe i otwarte, nawet jeśli szklane drzwi pozostają zamknięte. Szklane drzwi do Twojego mieszkania lub biura przyjemnie poszerzają widok, zapewniają przejrzystość i przepełnioną światłem atmosferę.

Nasze drzwi szklane posiadają cechy funkcjonalne i można je bardzo dopasować do potrzeb i upodobań ludzi, nawet jeśli chodzi o wzornictwo, jednak dla optymalnej skuteczności drzwi szklanych niezbędny jest odpowiedni montaż, który zapewniamy w Lacobel.net.

Wszystkie nasze szklane drzwi wewnętrzne produkowane są ze szkła hartowanego, które jest odporne na silne uderzenia, niezawodne i trwałe. Co więcej, te stylowe drzwi mogą mieć przezroczyste lub matowe powierzchnie, aby zapewnić prywatność w razie potrzeby.


Naturalne światło dla wszystkich pomieszczeń

W Lacobel net gwarantujemy stworzenie wewnętrznych drzwi szklanych, które idealnie spełnią Twoje indywidualne wymagania. Niezależnie od tego, czy Twój dom lub biuro jest ozdobione tradycyjnymi urządzeniami, czy wolisz bardziej nowoczesny styl, nasze drzwi wewnętrzne na zamówienie są produkowane tak, aby pasowały do ​​wszystkich przestrzeni. Ponieważ szklane drzwi stają się coraz bardziej popularne, często widzimy je używane w biurowych salach konferencyjnych, siłowniach, spa, restauracjach, sklepach detalicznych i domach mieszkalnych. 

Więcej naturalnego światła

Dzięki przezroczystości szklanych drzwi każda przestrzeń wewnętrzna jest optymalnie doświetlona . Stwarza to przyjazną, otwartą i ciepłą atmosferę w domu lub w pracy. Instalując szklane drzwi, na przykład do salonu, przestrzeń i otwartość pomieszczenia nabiera własnego znaczenia. W korytarzach drzwi wykonane ze szkła to optymalne rozwiązanie. Przenikające światło sprawia, że ​​wnętrza pomieszczeń wydają się jaśniejsze i szersze.

Wielorakość stylów

Typowe drzwi biurowe wykonane z przezroczystego szkła często kojarzą się ze szklanymi drzwiami do wnętrz – są maksymalnie przezroczyste. Istnieje jednak wiele różnych stylów i rodzajów szkła, które można ze sobą łączyć. Tutaj ważne jest, aby wcześniej określić rodzaj i powód zastosowania szklanych drzwi we wnętrzu. Drzwi z pełnym lub częściowym wykończeniem satynowym i wzorami dominują w wielu koncepcjach aranżacyjnych . Dodatkowy szlachetny efekt daje satynowe wykończenie w połączeniu z drzwiami przesuwnymi .


Masz jakieś pytania? Potrzebujesz szklanych drzwi lub innych produktów z naszej oferty?

Chcesz umówić się na pomiar lub zapytać o wycenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Translate »